Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kopaniny-strelice.cz/includes/menu.inc).

Způsoby na aranžmá velice soudobého prostoru

Powered by Drupal
  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Různorodost je dnes velmi klíčová vlastnost v aranžmá prostorů. Často se stává, že nějaký pokoj plní v průběhu dlouhé doby velmi mnohé funkce – na příklad začíná jako dětský pokoj, pak se stává obývakem anebo hostinským pokojem. Občas pak a během potenciálních „přechodných období“ nápadité způsoby na velice zajímavou a snadně vyměnitelnou dekoraci prostoru.


plakáty na zeď
Author: Fotolia
Source: Fotolia
K takovým řešením patří plakáty na zeď – stojí to za to, vypadajou právě na obvyklých, hladkých stěnách bez vzorků. Kromě toho jejích používaní je velice pohodlné, když bydlící osoba má raději časté změny dekorací – plakát vždycky možná změnit na jiný, zaměnit na další druh dekorace nebo jednoduše nechát prázdné místo, a plní skoro stejnou dekorační funkci jako ostatní populární přílohy, na příklad menší fototapety buď samolepky na stěnu - detaily zde. Teď velký počet firem věnovaných dekoračnímu zboží má úžásné a nápadité plakáty, jež každý může přizpůsobit do svého stylistického vkusu nebo zájmů – na příklad sportu buď kinematografie.


Plakáty na zeď to rozhodně kvalitně vytisknutý papír, z tohoto důvodu není on odolný proti vlhkosti a zašpinění, ač také na to jsou rozmanité způsoby – tř. použítí lehkého a trvalého plexiskla. Vypadají dobré také v docela malých prostorech, z tohoto důvodu jsou to asi nejuniverzalnější dekorační výrobky. Ke kladům plakátů patří i rozumné ceny, díky čemu peníze mají možnost být ušetřené na jiné potřebné věci – třeba tapetu v jiném prostoru
plakáty na zeď
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
anebo nábytek.

Jestli nezbytné jsou už dlouholeté dekorace na zdi, trefou do černého budou velmi elegantní 3D tapety - viz webové stránky. Od obyčejných tapet a také módních fototapet se líší tím, že ten typ dekorace je inspirován optickém uměním – grafiky jsou tak projektováné, aby tvořit pocit trojrozměrnosti, když někdo se na trojrozměrnou tapetu podívá z účelné vzdalenosti. 3D tapety je hezký způsob na aranžmá velkého a moderního prostoru – tř. obývak, větší ložnici anebo komerční prostor. Určitě stojí to za to, vědět, že je to nejednou doporučované odborními aranžéry interiérů, protože většina designů dobré sluší modernímu nábytku a zařízení.