Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kopaniny-strelice.cz/includes/menu.inc).

Vymalováním svého interiéru, působící radost ze života

Powered by Drupal
  • Posted on: 30 April 2019
  • By: addmean
Již moc jsme obeznámení o barevných fototapetach, které smíme upevnit na zdi s různorodými odstíny a vzorky. Rovněž známe, ve kterých místnostech použít danou barvu, a jakou přednostně nepoužívat vůbec v žádné a ponechat ji prostě tak.
samolepící tapeta na zeď
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


3d obrazy na zeď
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com


/


Převážně, při zařizování svého vnitřku, přemýšlíme pouze, kterou barvu vybrat na zdi a jak je potom vymalovat. Samolepící tapeta na zeď s nějakým znakem se dá snadno a rychle užít, k tomu si koupíme komodu a je hotovo. Podle využití pokoje stanovíme, kde nalepíme, jakou tapetu s jakým vzorkem, a na jakou stěnu si pověsíme 3d obrazy na zeď. Dnes již víme, jež samolepící tapeta na zeď nemá pouze toto užití - Přemýšlel jsem o samolepící tapety na zeď. Jestliže si přejeme vlastnit více barevnější místnost, ale máme v něm bíle zdi, nic se nestane. Můžeme si vybrat nějaké hezky barevné samolepící fólie, jakými bíle zdi přelepíme. Tyto fólie můžeme také užít dovnitř konkrétní komody. Ze světlé barvy eventuálně odlišné jednobarevné skříně si smíme udělat hezkou, útulnou souhru barev. Také stejným způsobem smíme vylepit dveře. Do všelijakých místnosti můžeme použít různorodé barvy na dveře. Z jednobarevných místnosti se hned stanou nádherně a barevné místečka. Rovněž k těmto barvám doladíme 3d obrazy na zeď. Záleží na nás, jestli si koupíme rovnou hotový obraz, popřípadě si sami jakýsi navrhneme.
Podstatné je, aby se z nudného prostoru, stála nádherná místnost, z jaké nebudeme nadšení jenom my, ale také přátele, jací nás navštíví - demural.cz/obrazy. /


Barev nejsme povinní se obávat. Čím více jich použijeme, tím více barevnější život budeme mít.