Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kopaniny-strelice.cz/includes/menu.inc).

Konkrétní používání předmětu, je podstatou ochrany pro pohybování se občanů

Powered by Drupal
  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Kolik krát se nám už přihodilo, že předmět, jaký jsme si dopřáli, použili jsme chybně, nebo obráceně než jsme povinní a je v instrukci napsáno. Toto používání je ne pouze nebezpečné pro nás, ale i pro naše okoli.


/


fotograf
Source: http://www.sxc.hu/


Dobrým používáním věci, se zaopatřujeme proti všelijakým nehodám a také nemusíme cokoli dělat dva krát. Náležité užití věcí nám šetří práci. V zimním období na různých místech na vesnici, můžeme vidět nádrže na písek a sůl-viz zde. Takovéto nádrže nejsou vhodné pouze pro městské používání ale také pro domov. Pokud si zakoupíme nádrže na písek a sůl a umístíme je před schody do obydlí, nebo k chodníku, budeme mít jistotu, že když chodnik zledovatí, jsme na to nachystaní. Také smíme preventivně nasypávat na cestu pískem popřípadě solí, pokud jsme si vědomí, jež se blíží sněžení. Po tomto kroku jistě budeme mít méně činnosti než bez toho. Barely neslouží jenom pro tento typ sypkých surovin. Též v nich můžeme skladovat tekuté materiály. Takové skladování použitého oleje se rovněž určitě oplatí. Pokud totiž myslíme ekologicky, není vhodné abychom takovéto tekuté prostředky uskladňovali nepřikryté. Skladování použitého oleje že boční není až tak obtížné, a díky zajištění této tekutiny se do ovzduší nebudou uvolňovat látky, které tam nepatří€nenáleží a tak nám nebudou škodit. I v domácnosti smíme udržovat čistotu i pořádek. /
Používáním barelů na všelijaké typy tekutin se oplácí nám i jiným. Ovlivňuje to ne pouze nás, ale hlavně další generace. Buďme proto ostražití a cokoli co jsme schopní zabezpečit, zajistěme.