Co udělat, aby optický zvětšit náš byt?

Powered by Drupal
  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Většína z nás chtěla by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Hodně z nás bydli v prostých podminkách, ale není to argument, abychom nemohli skvělé vybavit náš byt. Máme pro Vás pár tipů, co udělat, aby optickou metodou zvětšít Váš byt.
nástěnné malby
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com
První velmi zakládní věci je světlo. Díky výbornému světlu můžete dělat kouzla a proto nemůžete bát se světla. Abyste mohli získat hodně světla skvělým nápadem je věšení na stěnách zrcadel. Velmi zajímavé jsou skřině, které májí skelné dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude pár malých zdrojů světla než jeden velký.

vkusný wallpaper
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Co je též důležité lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v nevelkých prostorech záclon, rolet nebo závěs. Pokud musíte nějaké mít pověste záclony, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé mistnosti můžeme získat větší hloubku mistnosti.Velice důležité jsou tapety, kteréch užíjeme v naším bytě. Výborným výběrem jsou fototapety 3d , díky kterém náš pokoj může získat hloubku. Pamatujte, že nevšichne vzory budou dobré v malém bytě. Napříklád vzorované tapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové tapety zmenší Vám pokoj. Pokud opravdu máte rád motivy na tapetach volte menší vzory. Budou vypadat líp v malých pokojech. Dobrým vzorem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme získat efekt optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš pokoj bude vypadat jak větší než je skutečně. Jestli jde o barvy, které jsou výborné v malých prostorech to mějte na pamětí, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Jistě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám užívat rozmanité odstíny jedné barvy. Kombinování různorodných odstinů barvy je výborným nápadem. Jasné odstíny budou vynikat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi doopravdy pozoruhodný dojem.

Mějte na pamětí též to, abyste neměli přílis věcí. Hodně z nás má věcí, kterých vůbec nepotřebuje. Určitě některé máme prostě rádí, ale doopravdy některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc prostoru v našech bytech.

Optické zvětšení domu je jednoduché. Musíte jenom mít na pamětí několik pravidel, díky kterém všechno bude jasné. Nejvyznamnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš dům bude lepší.
Tags: