Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kopaniny-strelice.cz/includes/menu.inc).

Žít dobře, s provedeným úkolem a bez překážek.

Powered by Drupal
  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Zdá se to nemožné, aby člověk byl bez barikád a současně s pocitem uskutečnění. Zamlouvají se nám osoby, kteří kráčí za vlastním cílem. Chtěli bychom je doprovázet, ale někdy nám to nevychází
.

dům
Author: Eesti.pl
Source: http://www.flickr.com
Sportovci ve svých klubech aplikují fototapety sport. Mnohdy na nich jsou znázornění nejlepší fotbalisté- demural. Ti by měli inspirovat sportovce k hodnotnějším výkonům v konkrétním sportu. Mimo to, si můžeme také vyvěsit originální 3D tapety, jaké nám budou minimálním způsobem ukazovat, jak konkrétní sportovec sportoval. Tyto fototapety sport si můžeme vylepit i u nás v bytě. Nebude nás to inspirovat jenom k aktivnímu sportu, avšak ještě nám to pomůže zvýšit vlastní úkoly a jít za nimi. Děje se, že si stanovíme jakýsi cíl, ale už ho nevyplníme. Může to být z toho důvodu, že je na nás hodně velký, trvá to hodně času, kde nám síly pak už nepostačuje.


Smí to být též z toho důvodu, že s konkrétním cílem nežijeme. Nemyslíme na něj, nesnažíme se ho udělat. Jestliže chceme něco, jsme povinní to držet pořád před očima. Jestliže si do vlastního pokoje dovolíme pověsit 3D tapety k tomu, se sportovci, jací něco utvořili, bude nás to motivovat k tomu, nekapitulovat, avšak přibližovat se k dokončení úkolu- podívejte se zde. Pokud si budujeme svůj dům, můžeme mít konkrétní motiv, jak by měl vyhlížet. Čím více se stavění bytu sbližuje, tím více vidíme všechny podrobnosti. Uvědomujeme si, jak by měla vyhlížet společenská místnost, pracovna a zbylé pokoje. Zahajujeme kupovat barvy, různorodé ozdoby, aby čím jak nejrychleji, náš nový dům, mohl být dokončený.


První věc je si přát cosi učinit a další věc je schopnost o tom snít, a potom to vytvořit ve skutečnosti. Pokud stavíme domek, můžeme si vytvořit rovněž novou zahradu. Umístit do ní kameny, udělat si skalku. Umístit tam, co milujeme. Interiér, tak jak vnějšek smí byt pohodlný, k přebývání a vytváření příštích nových nápadu.


Přínosným cílem, který si člověk tvoří, je chtít, aby i on směl být někdy na fototapetě jako motivace pro jiné lidi. Tak vás to ještě více bude inspirovat ke konkrétním činům. /

Sport a jiné fyzické aktivity nám usnadňují se koncentrovat na věcech, které si přejeme utvořit.